Lokalizacja

Merite Serena

Inwestycja Merite Serena jest zlokalizowana przy ulicy Barbary 9 w Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim.

Bez cienia przesady należy stwierdzić, że mieszkając w Merite Serena, będą Państwo dysponować niemal nieograniczonymi możliwościami komunikacyjnymi. Ta lokalizacja pod kątem transportowym to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Tramwaje, autobusy, szybka kolej aglomeracyjna są praktycznie na wyciągnięcie ręki. Z Merite Serena do Węzła Wielickiego, czyli autostrady jest zaledwie cztery minuty jazdy samochodem.

W pobliżu Merite Serena usytuowanych jest kilka placówek oświatowych. W promieniu zaledwie kilometra od Barbary 9, znajdują się: żłobek (ulica Mała Góra), trzy przedszkola (ulica Mała Góra, Aleksandry, Telimeny) i dwie szkoły podstawowe (ulica Bieżanowska, Aleksandry).

Zakupy są codziennością. Na szczęście okolica Merite Serena jest dosłownie usiana supermarketami. W odległości nie większej niż kilometr, mogą Państwo wybierać pomiędzy: Kauflandem (300 m), Carrefourem (500 m) czy Lidlem (900 m).

Merite Serena to po prostu komfort życia w mieście.

Wybór mieszkania

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 49 komfortowych mieszkań w czteropiętrowym budynku z garażem podziemnym.

Dziennik budowy

Zapraszamy do obejrzenia fotografii oraz filmów prezentujących postęp prac przy realizacji inwestycji Merite Serena.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich uzycie.