Merite Modernae

Dębniki

Ekskluzywnie, kameralnie, komfortowo…

To wszystko gwarantuje Merite Modernae – kolejna zrealizowana przez nas inwestycja w segmencie premium, która powstała w Otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego – kilka minut spacerem od wypełnionego turkusowymi wodami Zakrzówka.

Merite Modernae to 36 mieszkań w 18 budynkach. To inwestycja, w której położyliśmy akcent na elegancką architekturę krajobrazu i jednoznaczne rozwiązania sprzyjające środowisku. Do każdego mieszkania przynależy zewnętrzne miejsce postojowe z zasilaniem do ładowania samochodów elektrycznych.

Ekskluzywny charakter inwestycji dopełniają detale na elewacji i wewnątrz budynków. We współpracy z renomowanym biurem architektonicznym Bazukastudio powstały budynki nawiązujące stylem do międzywojennych krakowskich willi. Wykończenia z lastriko, szlachetne tynki elewacyjne, drewniana stolarka okienna, a także dachy w kształcie karo podkreślają unikalny charakter Merite Modernae.

Merite Modernae znajduje się przy nowopowstałej ulicy Kameralnej w Krakowie. Nazwa naszego autorstwa została zatwierdzona Uchwałą Rady Miasta Krakowa i nawiązuje do wyjątkowego klimatu tego miejsca.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich uzycie.