Slide 1
Merite Modernae

Kameralnie

Slide 1
Merite Modernae

Komfortowo

Slide 1
Merite Modernae

Ekskluzywnie

Slide 1
Merite Modernae

Ekologicznie

previous arrow
next arrow

Ekskluzywnie, kameralnie, komfortowo...

To wszystko gwarantuje Merite Modernae – nasza najnowsza inwestycja w segmencie premium.

Niezaprzeczalny atut Merite Modernae stanowi lokalizacja. Inwestycja powstaje w Otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, który jest jedną z ostatnich dużych i wciąż zielonych enklaw Krakowa.

Tylko kilka minut, i to spacerem, dzieli Modernae od wypełnionego turkusowymi wodami zalewu Zakrzówek. Co więcej, w pobliżu znajdują się rozległe tereny rekreacyjne, m.in. wiślane groble z trasami rowerowymi. Mieszkając przy Sodowej, będą Państwo mogli codziennie upajać się przyrodą.

Merite Modernae to 36 mieszkań w 18 budynkach. Poczucie bezpieczeństwa zapewni indywidualna strefa wejściowa, a intymność – rozmieszczenie okien i drzwi balkonowych w bryłach budynków.

W tak urokliwym miejscu oczywistością jest dążenie do harmonii z zielonym otoczeniem. Dlatego – i to jest wielka zaleta Merite Modernae – każde z mieszkań będzie miało ogródek, a te usytuowane na piętrze także tarasy i stryszki. Postanowiliśmy położyć akcent na elegancką architekturę krajobrazu, wyrażając to poprzez zagospodarowanie zielenią i elementami małej architektury części wspólnych.

Postawiliśmy na jednoznaczne rozwiązania sprzyjające środowisku. Do każdego mieszkania przynależne będzie zewnętrzne miejsce postojowe z indywidualnym zasilaniem do ładowania samochodów elektrycznych oraz stojak na rower. Na terenie posesji znajdzie się stacja serwisowa dla rowerów, a poruszanie się po niej rowerami oraz urządzeniami transportu osobistego ułatwi elegancka, niefazowana kostka. W częściach wspólnych znajdą się domki dla jeży, budki dla jerzyków, poidełka i karmniki dla ptaków oraz hotele dla owadów i motyli. Do tego dojdzie możliwość podlewania ogródków wodą deszczową z retencji. W ten sposób powstanie wachlarz rozwiązań proekologicznych, sygnowanych hasłem Merite dla Klimatu.

Ekskluzywny charakter inwestycji dopełniają detale na elewacji i wewnątrz budynków. We współpracy z renomowanym biurem architektonicznym Bazukastudio zdecydowaliśmy się na budynki nawiązujące stylem do międzywojennych krakowskich willi.

Wszystkie mieszkania będą klimatyzowane a instalacje elektryczne wykonane w standardzie Smart Home Ready.

Wykończenia z lastriko, szlachetne tynki elewacyjne, drewniana stolarka okienna, a także dachy w kształcie karo podkreślą unikalny charakter naszej kolejnej inwestycji.

Merite Modernae to po prostu Manufaktura Domu.

Lokalizacja

Zakrzówek i otulina Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego to unikalne enklawy przyrody, które podkreślają walory Merite Modernae. Obie znajdują się w bezpośrednim otoczeniu naszej inwestycji.

Wybór mieszkania

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 36 komfortowych mieszkań w segmencie premium.

Dziennik budowy

Zapraszamy do obejrzenia fotografii prezentujących postęp prac przy realizacji inwestycji Merite Modernae.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich uzycie.